Ważne informacje o połączeniu z firmą Norton!

0

Drodzy Partnerzy,

Z wielką radością informujemy, że zamierzamy połączyć się z firmą NortonLifeLock, która podobnie do Avast jest jednym z liderów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Naszych partnerów traktujemy priorytetowo i chcemy abyście poznali i nasze stanowisko

Razem z NortonLifeLock będziemy realizować wspólną wizję, aby wzmocnić pozycję naszych klientów i partnerów na całym świecie. Połączymy nasze siły w ramach oferowanych usługi i produktów, aby zaoferować światowej klasy platformę internetową oferującą narzędzia w zakresie bezpieczeństwa, ochrony prywatności i tożsamości.

Naszym celem jest ciągłe wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa dla wszystkich, a jako nasz ceniony partner spodziewamy się jeszcze bliższej współpracy z Państwem wprzyszłości. Łącząc dwie wiodące w branży firmy zajmujące się ochroną komputerów i urządzeń na świecie, skupiamy się na dostarczeniu Państwu i naszym klientom najlepszych rozwiązań, zarówno dziś, jak i w przyszłości, poprzez zwiększenie nakładów na badania i rozwój.

Chcielibyśmy podkreślić, że ta fuzja nie zmienia niczego w naszym sposobie współpracy. Niniejsze ogłoszenie jest tylko pierwszym krokiem w procesie, który ma się zakończyć w drugim kwartale 2022 roku, po uzyskaniu wymaganych prawem zezwoleń i zgód akcjonariuszy. Będziemy na bieżąco informować o postępie tego procesu, jednak w międzyczasie obie firmy będą nadal działać całkowicie niezależnie i prowadzić działalność w dotychczasowy sposób.

Nasza współpraca jest dla nas ważna i doceniamy Państwa stałe wsparcie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Państwa opiekunem handlowym.

Z pozdrowieniami,

Zespół Avast Business

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.