Jak ustrzec się porywaczy przeglądarek i jak sobie z nimi radzić? Webinarium AVG

0

W najbliższym webinarium przyjrzymy się tematowi porywaczy przeglądarek. Jako że nie jest to sprawa najwyższego priorytetu, często jest ona bagatelizowana przy różnych okazjach. Nie mniej jednak, dla zwykłego użytkownika, odebranie możliwości swobodnego korzystania z wyszukiwarki Google, może dać się we znaki. Dodatkowo ilość wyskakujących reklam jest przytłaczająca, a one same w dużym stopniu ograniczają transfer.

Webinarium odbędzie się w czwartek 27 kwietnia, tradycyjnie, o godzinie 20.00 i potrwa ok. 45 minut.

Szkolenie jest w pełni darmowe, jedynym wymaganiem jest stałe podłączenie do Internetu.

Dzięki szkoleniu uczestnicy z łatwością rozpoznają próbę dodania czegoś ekstra do pobieranego z sieci programu, odkryją w sobie także motywację do czytania każdego tekstu, przy którym jest pole do wyrażania własnej zgody, a dodatkowo, gdy wszystko inne zawiedzie, dowiedzą się jak usunąć porywacza przeglądarek ze swojego sprzętu.

Webinarium skierowane jest głównie do osób, które odczuwają strach przed głębszym wnikaniem w strukturę katalogów czy ustawień systemu, aby wspomóc ich w walce ze złośliwym oprogramowaniem, które potrafi się bardzo dobrze ukryć i uniemożliwić pełne usunięcie.

Tutaj znajdziecie link do zapisu. 

Więcej szczegółów dotyczących webinarium na TrybieAwaryjnym.

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.