Poznaj nową konsolę AVAST dla biznesu i jej niesamowite funkcje

0

Za nami nowa aktualizacja konsoli Avast Cloud Console. Udostępniono w niej możliwość zarządzania wieloma firmami w ramach jednego konta administratora.

Zobacz materiał video – jak działa konsola AVAST? 

Obejrzyj materiał, który nagraliśmy na szkoleniu przeznaczonym dla naszych partnerów:

Tworzenie kont firm

Reseller, po utworzeniu konta w serwisie business.avast.com, ma teraz możliwość zarządzania powiązanymi z nim firmami. Funkcja jest dostępna w „Your Profile”.  Nowe firmy, którymi będzie można zarządzać w ten sposób dodaje się korzystając z opcji „Create another company”.

Zarządzanie klientami

Po zapisaniu, w prawym górnym rogu, za pomocą przełącznika „Switch Company” można łatwo przełączyć się do konsoli innej firmy, bez wylogowywania się ze swojego konta. Pozwala to łatwo zarządzać licencjami i ustawieniami dla wielu firm – klientów. Każda firma ma odrębną konsolę, odrębne ustawienia, parametry oraz oczywiście własną licencję.

Z pomocą nowej konsoli Avast jeden administrator (reseller) zarządza wszystkimi firmami, które wziął pod opiekę.

Udostępnianie konsoli

System partner managed umożliwia dopuszczenie pracownika lub administratora firmy do zarządzania (we współpracy z nadrzędnym administratorem lub resellerem). Aby udostępnić konsolę klientowi wystarczy przełączyć się do konsoli danej firmy i skorzystać z opcji Invite administrator. Zaproszony administrator będzie miał dostęp tylko do danych tej firmy, do której został zaproszony.

Chcesz wypróbować wszystkie funkcje?

Partnerzy CORE mogą skorzystać z licencji NFR przeznaczonej dla resellerów i wypróbować wszystkie funkcje konsoli. Skontaktuj się z opiekunem handlowym i zapytaj o pliki do instalacji! 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.