Premiera Managed Workplace oraz Single Secure Sign On

0

AVG prezentuje dwa nowe rozwiązania dedykowane dla administratorów  uzupełniające ofertę antywirusową

CORE polski dystrybutor AVG wprowadza na polski rynek dwa nowe rozwiązania – Managed Workplace oraz Single Sign Secure On.

Managed Workplace – łatwe zarządzanie i monitorowanie

Opierająca się na unikalnej, bezagentowej architekturze i setkach modułów prywatności służących do monitorowania i zarządzania, platforma AVG Managed Workplace® została stworzona, aby umożliwić dostawcom usług pełny wgląd do środowiska IT swoich klientów, w tym zarządzania komputerem, systemami bezpieczeństwa, sprzętem telekomunikacyjnym, drukarkami i urządzeniami skanującymi, usługami w chmurze, urządzeniami mobilnymi oraz innymi.

Dzięki kompleksowemu panelowi sterowania i ponad 80 predefiniowanym raportom, dostawcy usług mogą korzystać z narzędzia AVG Managed Workplace do szybkiego sprawdzania środków, identyfikacji możliwości biznesowych, analizy technologicznej swoich klientów oraz skutecznego przeprowadzania audytów sieciowych w celu pozyskiwania nowych klientów.

Single Secure Sign On – zarządzanie hasłami

Program umożliwiający łatwe przechowywanie do firmowych haseł – z możliwością ustalenia poziomu i zakresu dostępu. Podstawowe funkcje SSO:

  • Bezpieczne logowanie jednokrotne oparte na chmurze

Każdy użytkownik potrzebuje tylko jednego hasła do obsługi wszystkich aplikacji i narzędzi — bez względu na używane urządzenie.

  • Uwierzytelnianie wieloskładnikowe

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe oparte na protokole SAML zapewnia najwyższy poziom ochrony.

  • Zarządzanie urządzeniami przenośnymi

Zarządzaj dowolnymi urządzeniami, zapewnij im obsługę administracyjną i usuwaj je w dowolnym miejscu i czasie.

  • Obsługa Active Directory

Obsługa Active Directory i odpowiednie narzędzia ułatwiają i zabezpieczają obsługę administracyjną oraz wdrażanie usługi Office 365 i innych aplikacji.

  • Niezwykle elastyczne zarządzanie zasadami

Konfigurowalne zasady dotyczące poszczególnych użytkowników lub grup można stosować do urządzeń używanych w trybie BYOD.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej skontaktujcie się z działem sprzedaży CORE – dystrybutora AVG w Polsce.

Więcej informacji na:
http://www.avg.pl/sso
http://www.avg.pl/managedworkplace
http://dystronet.pl/materialy-marketingowe

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.