Premiera wersji biznesowych AVG CloudCare 2014!

0

Z olbrzymią przyjemnością prezentujemy najnowszą wersję biznesowego oprogramowania antywirusowego dla firm.  AVG CloudCare to nowoczesny antywirus działający w chmurze, przeznaczony dla ochrony małego i średniego biznesu .

AVG CloudCare  znacznie ułatwia zarządzanie ochroną, pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Oprogramowanie umożliwia  kontrolę i zmianę funkcjonalności z dowolnego komputera podłączonego do internetu.

Poszczególne moduły zawierają wszystkie niezbędne narzędzia niezastąpione w procesie ochrony biznesu: od antywirusa, poprzez firewall, filtr antyspamowy,  backup danych, aż po monitoring zawartości sieci (kontrolę stron i linków) oraz  funkcje blokowania dostępu komputerów pracowników do określonych stron.

Moduły AVG CloudCare

AVG CloudCare nie wymaga przeinstalowywania plików na komputerze, wprowadzania kluczy licencyjnych, nie zabiera cennego miejsca na dysku.

Unikalną cechą AVG CloudCare jest możliwość łączenia poszczególnych funkcji ochrony antywirusowej w moduły. I tak możemy zadecydować, czy wystarczy nam sama ochrona antywirusowa, czy chcemy połączyć ją z filtrem antyspamowym, firewallem czy możliwością backupu danych.

  • AVG AntiVirus – kompleksowa ochrona antywirusowa, przed wszystkimi rodzajami zagrożeń.
  • AVG Remote IT – darmowa aplikacja do zdalnego zarządzania zasobami.
  • AVG Online Backup – regularne zapisywanie danych i przechowywanie cennych plików w zaszyfrowanej chmurze.
  • AVG Content Filtering – zarządzanie możliwością dostępu do stron internetowych każdego z komputerów.
  • AVG Email Services – blokowanie spamu, ochrona poczty e-mail, szyfrowanie wiadomości firmowych.
Zapisz się na szkolenie!

Chcesz poznać wszystkie możliwości AVG CloudCare? Nie czekaj, kliknij i zapisz się na szkolenie!

Wypróbuj AVG CloudCare za darmo!

Wypełnij formularz i POBIERZ darmową 30-dniową wersję AVG CloudCare – poznasz wszystkie możliwości poszczególnych modułów.

Pobierz pakiet niezbędnych materiałów:
  1. Broszura informacyjna AVG CloudCare
  2. Pakiety .pdf – opisy poszczególnych modułów AVG CloudCare
  3. Polska strona AVG CloudCare

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.