Program partnerski CORE

Jeżeli jesteś aktywny/a w Internecie - prowadzisz swoją stronę, bloga, kanał YouTube, Facebook lub Instagram - wystarczy że zamieścisz na nich nasz link. Każdy kto kliknie w niego, zostanie przeniesiony do sklepu. Jeżeli dokona zakupu, wówczas na twoje konto spłynie wysoka prowizja.

Proste, prawda? Nic nie musisz robić:

  • Nie wymagamy podpisywania „lojalki”.
  • W każdej chwili możesz zrezygnować.
  • Nie trzeba się specjalnie rozliczać.
  • Nie musisz nic sprawdzać i kontrolować - wszystko dzieje się automatycznie.

Po prostu zarejestruj się u nas i zarabiaj na swoim blogu lub stronie.

Ale zaraz, chwileczkę! Zastanawiasz się, czy antywirusy są zgodne z tematyką twojego bloga?

Tak! Cyberbezpieczeństwo jest teraz w modzie! To temat, który coraz częściej pojawia się wśród rozmów znajomych i przyjaciół. Jest na salonach, w szkołach i w firmach. Przecież nikt z nas (twoi czytelnicy również) nie wyobraża sobie życia bez komórki czy komputera! Pokaż im jak ważne jest zabezpieczenie ich przed atakami i wirusami!

Bez względu na to czy prowadzisz bloga o urodzie, czy piszesz o lifestyle, sporcie lub odżywianiu, twoja strona jest idealnym miejscem do budowania świadomości o cyberbezpieczeństwie!

Stań się prawdziwym trendsetterem/ką w dziedzinie zabezpieczenia przed kradzieżą prywatnych plików - zdjęć, dokumentów, filmików.
Miej wpływ na to dzieje się na rynku, ucząc jak ochronić się przed atakiem na smartfona lub komputer.
Kreuj modę na bezpieczeństwo i edukuj swoich followersów!
Stwórz wizerunek osoby obeznanej z nowymi technologiami i nie dającej się złapać na proste sztuczki hakerskie!

Na czym więc polega twoja praca? Na siedzeniu i piciu kawy! Serio!

Jedyne co musisz zrobić to zamieścić link na swojej stronie. Każdy kto kliknie w niego i kupi u nas antywirusa, zasili twoje konto wysoką prowizją. A umiemy docenić współpracowników, więc będzie to dla ciebie dodatkowy zysk... Niezły zysk jak za nic nie robienie!

Dodatkowo zaoferujemy ci darmowy program antywirusowy na smartfona i komputer, żebyś mógł/ mogła się przekonać, że nasze produkty są naprawdę spoko. Nikt nie chce przecież by jego czytelnicy kupowali byle co… A my wiemy co to jakość, bo AVG i Avast to najczęściej wybierane antywirusy w Polsce. Na świecie korzysta z nich 200 milionów użytkowników!

Możesz również liczyć na naszą pomoc na każdym etapie. Przygotujemy dla ciebie materiały reklamowe i promocyjne, pomożemy nawiązać kontakt z klientami, jeżeli będziesz chciał/a rozwijać swoją działalność w tym zakresie. Możesz na nas liczyć przez cały czas - wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz. Działamy na rynku od 20 lat, więc naprawdę znamy się na rzeczy.

Pewność i bezpieczeństwo
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, od ponad 25 lat obecnym na rynku. To dla ciebie gwarancja, że wszystkie programy będą oryginalne i legalne, a współpraca rzetelna.
Żeby zacząć nie musisz angażować dodatkowych środków ani ludzi. Wystarczy, że będziesz proponować nasze oprogramowanie przy okazji wykonywanych u klientów usług.
Każdy z naszych partnerów może liczyć na pełne wsparcie techniczne, handlowe i marketingowe. Pomagamy resellerom profesjonalnie obsługiwać klientów i dbać o dobre relacje z nimi.
Możesz sprzedawać z rabatem do 40% wszystkie antywirusy AVAST i AVG. Dodatkowo programy przyspieszające pracę urządzeń i szyfrujące połączenia. To potężna baza aplikacji!
Współpracując z Core jako reseller oprogramowania możesz liczyć na wiele korzyści dla
swojej firmy i klientów

Podsumujmy: Cała praca jaką musisz wykonać to wrzucenie linku na stronę.

W zamian oferujemy prowizję za każdego klienta, który trafi do nas od ciebie i kupi jeden z naszych produktów. Wrzucasz raz, a potem pieniądze spływają na twoje konto. I tyle!

Jeszcze się wahasz? Zastanawiasz się czy warto? Zdecydowanie tak! Pomyśl tylko:

Szybkie zarabianie
Nie musisz nic robić - twoje pieniądze zarabiają się same. Nawet nie kiwniesz palcem, a prowizja pojawia się na twoim koncie.
Wysokie prowizje
Otrzymujesz wysokie prowizje - za sprzedaż jednego programu możesz zarobić nawet 25 zł!
Oficjalny dystrybutor
Współpracujesz z legalną, funkcjonującą od 20 lat firmą - autoryzowanym dystrybutorem produktów AVG i Avast w Polsce. Masz pewność, że to nie jest żadna piramida, naciąganie, ani oszustwo.
Dodatkowe materiały
Wszystkie potrzebne materiały by zachęcić do kupna dostajesz od nas. Wspieramy naszych partnerów przygotowując dla nich newslettery, informacje prasowe, maile do klientów, ulotki, filmiki i wiele innych rzeczy.
Kupony rabatowe
Specjalnie dla Twoich fanów przygotujemy dedykowane kupony rabatowe i promocje.
Bonus - ochrona dla Ciebie
Dostajesz darmowy program antywirusowy na swojego smartfona i komputer, w pełnej wersji komercyjnej.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zacznij zarabiać od zaraz.

Skontaktuj się z nami:

Dołącz do naszego programu partnerskiego!

Wypełnij formularz, wyślemy Ci wszystkie szczegóły!