Dlaczego warto korzystać z programów partnerskich z AVG i AVAST?

0

Programy partnerskie AVG i AVAST

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Czym są programy partnerskie ?

Programy partnerskie to forma współpracy między stronami: po pierwszej stronie może stać wydawca produktu, właściciel dużej firmy marketingowej, czy sam autor produktu, a po drugiej stronie właściciel strony internetowej, bloga lub serwisu.

Ta druga osoba, czyli właściciel medium reklamowego, jakim jest strona internetowa, promuje na niej produkty. Za ich sprzedaż, otrzyma wynagrodzenie.

Jak można promować sprzedaż ?

Najważniejszą kwestią jest strona internetowa. To właśnie na niej zamieścisz linki lub banery do sklepu wydawcy. Linki i banery otrzymasz po rejestracji w dowolnej z sieci partnerskich. Sieci partnerskie udostępniają uczestnikom przeróżne narzędzia. Dzięki nim, dochodzi do promowania produktów w ciekawszy sposób, np. poprzez porównywarkę cenową.

Najlepszymi sieciami partnerskimi, inaczej afiliacyjnymi są webePartners i Convertiser. Weźmy pod lupę kampanię AVG w sieci webePartners. Każdy uczestnik kampanii otrzyma 15% ze sprzedaży danego produktu – świadczy o tym stawka.

Jeżeli będzie to AVG Ultimate, otrzymasz 38.55 zł za każdą sprzedaną licencję.

Pamiętaj, że potencjalnych kupców może być znacznie więcej, bo przecież każdy potrzebuje dobrego antywirusa.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy od lat największym dystrybutorem oprogramowania AVAST i AVG w Polsce. Współpracując nic nie tracisz, a zyskujesz. Każdemu uczestnikowi zapewniamy solidną obsługę:

  • wsparcie techniczne w języku polskim,
  • materiały marketingowe,
  • pomoc przy sprzedaży.

Dołącz do naszego programu i odbierz program AVG!

Otrzymasz za darmo program antywirusowy – AVG Ultmiate. Co więcej, czytelnikom waszych stron internetowych możemy zaproponować specjalny rabat i nagrody w konkursach.

Chcesz odebrać AVG dla ochrony swojego smartfonu i komputera?

Napisz wiadomość na adres marketing@core.com.pl i podeślij link do bloga.

Jakie programy AVG mamy w ofercie ?

AVG Ultimate

To kompleksowe rozwiązanie antywirusowe, gdyż wystarczy jedna licencja, aby móc objąć ochroną nieograniczoną liczbę urządzeń. To także wygoda, gdyż bezpieczeństwem zarządzasz z jednego panelu – AVG ZenTM – by mieć dostęp do wszystkich komputerów i laptopów w jednym momencie. Oprócz bezpieczeństwa to także wydajność, gdyż AVG Ultimate ma funkcje służące optymalizacji każdego z urządzeń.

Zobacz: AVG Ultimate

AVG Internet Security

To program antywirusowy, który zapewni Ci pełne zabezpieczenie przed wirusami, dogłębne czyszczenie urządzenia ze zbędnych danych oraz niepowtarzalną prędkość, dzięki czemu skanowanie komputera odbywa się znacznie szybciej. Z antywirusa może korzystać każdy, kto pragnie pełnego zabezpieczenia swojego komputera przed atakami szkodliwego oprogramowania, stałej aktualizacji zagrożeń, pełnej prywatności poprzez skuteczne czyszczenie danych oraz szybkości działania. Na avg.pl można go kupić w pakiecie 1+1+1, gdzie PC TuneUp oraz Android są za darmo!

Zobacz: AVG Internet Security

AVG TuneUp

Przyśpiesza, czyści, zwiększa miejsce na dysku, zapobiega przekształceniu się drobnych kłopotów w poważne problemy, wydłuża żywotność baterii. Działa na każdym urządzeniu: smartofnie, komputerze PC, czy komputerze Mac.

Zobacz: AVG TuneUp

Jak skutecznie promować na blogu?

Na blogu masz kilka możliwości promowania i oferowania sprzedaży naszych produktów:

1. Działania poprzez newsletter

To pierwsza z metod. Jeżeli powiadamiasz o wydarzeniach na blogu, możesz też zacząć promocję produktów w tych wiadomościach. W tym celu umieszczaj linki, które otrzymałeś/aś po rejestracji w programie AVAST-AVG w dowolnej z sieci partnerskich. Dołącz do tego kilka słów reklamy. Pragniemy poinformować, że mamy specjalne licencje dla blogerów na oprogramowanie i prowadzimy konkursy.

2. Wpis na blogu

Drugą metodą jest wpis na blogu.  Jak wcześniej wspomniano, każdy uczestnik kampanii otrzyma AVG Ultimate. Wpis więc może mieć charakter reklamy lub recenzji.

3. Konkursy

Ciekawą metodą jest organizowanie konkursów. Wybór konkursu należy do was. Nagrodą niech będzie kupon rabatowy na oprogramowanie wydawcy.

Podsumowanie

Oprogramowanie, jakie wydajemy jest proste i intuicyjne w obsłudze. Stworzone jest przez ludzi dla ludzi. Nie tylko dba o bezpieczeństwo, ale i o optymalizację szybkości działania urządzeń. Działa na komputerach PC, Mac, na tabletach i telefonach komórkowych.

Oprogramowanie antywirusowe powinien używać każdy, dlatego warto reklamować je na każdym blogu, stronie internetowej, czy serwisie. Reklamowanie takich produktów, nie jest więc zastrzeżone dla stron o tematyce komputerowej.

Masz pytania?

Pisz w komentarzu pod spodem lub pisz na marketing@core.com.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany/a uczestniczeniem w programach partnerskich, koniecznie zobacz nasze poradniki:

Jak sprzedawać AVG i AVAST za pomocą Webepartners i zarabiać na tym?

Zarabiaj z AVAST-AVG w sieci Convertiser – poradnik sieci partnerskiej krok po kroku

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.