Programy AVG

AVG to skuteczny, szybki i bardzo prosty w obsłudze antywirus, który chroni ponad 150 milionów użytkowników na całym świecie.

Unikalna technologia AVG zapewnia kompleksową ochronę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń internetowych – począwszy od wirusów, poprzez robaki internetowe, na koniach trojańskich skończywszy.

Rozwiązania antywirusowe AVG są dedykowane przede wszystkim dla mikro, małych i średnich firm, urzędów, szkół i innych instytucji. To również doskonały program, który spełni wszystkie potrzeby użytkowników indywidualnych – doceniają przede wszystkim jego lekkość, szybkość, niezawodność.

Dostęp do najważniejszych funkcji otrzymujemy w kilka sekund.

Ponadto programy AVG zawierają szereg unikalnych narzędzi, niedostępnych w innych programach antywirusowych: możliwość niszczenia i szyfrowania plików, przyspieszanie ładowania filmów YouTube, tryb gry, który nie absorbuje zasobów systemowych, przyspieszenie rozruchu systemu, skanowanie linków, a także

Do wersji pudełkowych dodajemy kompletną ochronę antywirusową dla urządzeń Android GRATIS (AVG Mobilation Android na pełen rok).

 

Programy dla domu, małej firmy i biura

 

AVG Internet Security kompletna ochrona antywirusowa.

Skuteczny antywirus, który zawiera zestaw wszystkich potrzebnych aplikacji chroniących Twoją prywatność w sieci. Oprócz ochrony przed robakami, wirusami, końmi trojańskimi, zapewnia bezpieczeństwo poczty e-mail, ochronę firewall, bezpieczne zakupy i bankowość online.

AVG AntiVirus – szybki i skuteczny antywirus.

Prosty w obsłudze antywirus, który zapewnia pełną ochronę przestrzeni dysku twardego. Jest lekki, szybki, skuteczny. Doskonały dla osób, które nie spędzają w Internecie dużo czasu.

AVG PC Tune Up – przyspiesz pracę swojego komputera.

Program, który zawiera ponad 30 aplikacji, które przyspieszają, optymalizują pracę komputera. Pomaga wyłączyć nieużywane programy, czyścić rejestr, zwolnić wolne miejsce na dysku, przyspieszyć działanie programów.

AVG Mobilation dla systemów Android – kompletne bezpieczeństwo smartfona i tabletu.

Oprócz ochrony antywirusowej, zawiera szereg narzędzi, które zapewniają ochronę urządzenia przenośnego – zdalne kasowanie danych, blokowanie telefonu, alarm przeciwkradzieżowy, namierzanie telefonu.

 

Programy dla firm

 

Zestaw dedykowanych programów, które dbają o bezpieczeństwo stacji roboczych, serwerów poczty i plików. Jedna konsola administracyjna, łatwość obsługi, szybkość instalacji to główne zalety AVG w wersji Business.

Klienci doceniają zwłaszcza wysoką skuteczność oprogramowania i jego niezawodność. AVG zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach małej i średniej firmy.

To doskonały wybór stojący na straży każdego biznesu.