Promocja – 50% dla partnerów CORE na zakup AVAST w październiku

0

W październiku wystartowała nowa promocja AVG i AVAST dla klientów biznesowych.

Promocja jest skierowana wyłącznie do partnerów CORE.

Na czym polega promocja? 

To promocja typu Rip&Replace – CCU (competitive cross upgrade) – przy przejściu z konkurencyjnego dla AVG i Avast oprogramowania – po okazaniu dowodu (faktura, certyfikat etc) zamiast swojego regularnego rabatu dostaniesz 50% rabatu od ceny cennikowej. 

Dodatkowo jeśli do końca bieżącej licencji zostały jakieś miesiące, to działanie AVAST będzie dłuższe o tych kilka miesięcy, które zostały do końca bieżącego program antywirusowego.

Można więc zaproponować wcześniejszą zmianę oprogramowania.

Dodatkowe benefity związane z promocją 

Klienci którzy zdecydują się na zakup nowego programu Avast Patch Managment – mogą liczyć na 20% rabatu na ten produkt przy zakupie Avast Business Antivirus.

Weź udział w szkoleniu i odbierz pełną wersję licencji AVAST ZA DARMO!

Jednocześnie zapraszam na szkolenie dotyczące prezentacji i możliwości konsoli administracyjnej AVAST Business – odbędzie się ono w 17 października w czwartek o 10.00.

Kliknij TUTAJ i zapisz się na szkolenie. 

UWAGA! Uczestnicy szkolenia otrzymają od nas roczną, pełną wersję licencji AVAST Business do własnego użytku. Będzie można sprawdzić wszystkie funkcjonalności.

W przypadku pytań – zapraszamy do kontaktu z opiekunem handlowym CORE.

Promocja trwa do końca października. Jest skierowana WYŁĄCZNIE do partnerów handlowych CORE.

Chcesz zostać naszym partnerem? Kliknij tutaj i zostań resellerem CORE. 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.