Rabaty dla klienta końcowego w AVG

0

Każdy klient pyta się o rabat – a wszyscy wiemy, że Rabat jest stolicą Maroka.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zainteresowanie klienta odpowiednią zniżką, dlatego proponujemy Wam szereg obniżek cen i atrakcyjnych rabatów.

Rabat podstawowy – przy przedłużeniu licencji

Na start proponujemy podstawowy rabat – rabat na przedłużenie, na kontynuację, na odnowienie licencji – różne nazwy, jeden cel – zachęcenie Klienta do pozostania przy sprawdzonym rozwiązaniu, jakim jest AVG 🙂
Proponujemy dwa typy rabatów kontynuacyjnych:

  • dla licencji typu dom i mała firma (programy AVG AntiVirus, AVG Internet Security, PC Tune Up) – 15% od ceny nowej licencji,
  • dla licencji typu Business – 25% (biznesowe rozwiązanie, wyższa cena, to i rabat wyższy) od ceny nowej licencji.

Warto podkreślić, że oprócz tego reseller AVG otrzymuje dodatkowy rabat!

GOV i EDU

Opisania wymagają też 2 standardowe rabaty- rabat GOV i rabat EDU.

Rabat GOV z założenia służył obniżeniu cen dla jednostek samorządu terytorialnego, szpitali, fundacji czy innych instytucji które podświadomie kwalifikujemy do tej kategorii. Obecnie rabatem tym są obejmowane również prywatne szpitale, kościoły i stowarzyszenia.

Rabat ten od wielu lat wynosi 30% od ceny nowej licencji i dotyczy tylko licencji typu Business.

W przeciwieństwie do punktów na stacji benzynowej, w AVG nie ma kumulacji rabatów.

Przykładowo – nowa licencja kosztuje 1000 PLN, klient typu GOV na start może liczyć na obniżkę w wysokości 30% czyli 700 PLN. Kontynuację proponujemy również w tej samej cenie – czyli 700 PLN (a nie dodatkowe 30%, licząc od ceny poprzedniego zakupu).

Rabat EDU działa podobnie. Do kategorii EDU zaliczane były szkoły wszelkiego typu, obecnie świat poszedł do przodu, a my razem z nim, wliczając do kategorii EDU przedszkola, szkoły każdego szczebla, uczelnie wyższe państwowe i prywatne, a także szkoły językowe.

Klienci EDU są uprawnieni do rabatu w wysokości 50% od ceny nowej licencji typu Business – nawiązując do poprzedniego przykładu – gdy nowa licencja ma wartość 1000 PLN, szkoła taką samą licencję może kupić w cenie 500 PLN.

Podsumowując – jeżeli licencja kosztuje 1000 zł:

  • firma zewnętrzna (standardowy rabat przy kontynuacji – 25%) zapłaci 750 zł
  • Urząd Wojewódzki (rabat GOV – 30%) zapłaci 700 zł
  • Szkoła (rabat EDU 50%) – zapłaci 500 zł

Opisane wyżej rabaty dotyczą Klientów końcowych. Oczywiście każdy reseller, który z nami współpracuje może dodatkowo liczyć na swój rabat od cen sugerowanych – rabat ten oczywiście może rosnąć w zależności od stopnia znajomości AVG (można uczestniczyć w szkoleniu) i od obrotów. Można też z nami negocjować 🙂

Powyższe rabaty są oficjalnymi, zawsze dostępnymi w naszej ofercie, ale zdarzają się sytuacje gdy rewidujemy nasze reguły – zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę o dodatkowej modyfikacji ceny (i zysku dla Was), czy to z powodu migracji z innego rozwiązania, czy jakiegokolwiek innego powodu, najważniejsze to zadzwonić i porozmawiać z opiekunem handlowym.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.