Pobierz materiały z kampanii AVG ostrzegającej przed ransomware

0

Zagrożenia typu Ransomware są coraz popularniejsze. Każdego dnia setki osób na całym świecie zaciska pięści z wściekłości, gdy jeden z tych szkodliwych elementów szyfruje im dostęp do komputerów.

Dlatego też, AVG razem z CORE rozpoczyna szeroką akcję informacyjną dotyczącą tego typu zagrożeń – skupimy się na szerokim tworzeniu merytorycznych treści pomagającym tak użytkownikom, jak i naszym partnerom pokonać ten skomplikowany problem.

Oprócz artykułów, infografik i notek prasowych przygotujemy webinaria dla naszych partnerów, podczas których dokładnie omówimy możliwości rozwiązania problemu zaszyfrowanych plików.

O wszystkim będziemy informowali na bieżąco.

Tymczasem zachęcamy do pobrania kompletu materiałów marketingowych dotyczących ransomware – znajdują się w nich infografiki, banery oraz oferty z AVG. Wszędzie znajduje się również miejsce na wstawienie Waszego logo – materiały można rozesłać do klientów.

Kliknij i pobierz materiały dotyczące ransmoware >>>

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.