Raport Zagrożeń AVG

0

Od lutego 2017 roku jako dystrybutor AVG uruchamiamy bezpłatną usługę e-mailową, dotyczącą wysyłki informacji związanej z zagrożeniami pojawiającymi się w internecie.

Jak to będzie wyglądało?

1-2 razy w tygodniu przygotujemy krótką informację, wysyłaną na e-mail, w której zawrzemy wszystkie ważne informacje związane z bezpieczeństwem w internecie, jakie wydarzyły się w minionych dniach.

Więcej informacji znajduje się tutaj: Raport Zagrożeń AVG

Dla kogo?

Informacje są przygotowywane przede wszystkim z myślą o osobach, które nie mają tyle czasu, by samodzielnie przeszukiwać internet w tematyce związanej z bezpieczeństwem. Raport ma również pomóc osobom, które nie wiedzą gdzie takich informacji szukać.

Zachęcamy do wysłania informacji klientom, jak również samodzielnego zapisania się na listę – tych informacji nie będziemy wysyłali w „zwykłych” mailingach resellerskich, by nie spamować skrzynek.

Informacje mogą Państwo dowolnie marketingowo wykorzystać: bądź jako swoje wiadomości, bądź jako ważne ostrzeżenia przygotowywane specjalnie dla klientów.

Ma to niebagatelne znaczenie zwłaszcza w przypadku dużych ataków phishingowych lub popularnych ransomware.

Jak się zapisać?

Zapisanie zajmie kilka sekund – wystarczy kliknąć TUTAJ, podać imię i e-mail, a raporty będą regularnie wysyłane.

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.