Rusza druga edycja Moich Małych Standardów

2

Rok 2014 był dla mnie bardzo pracowity, owocny i bogaty w nowe doświadczenie i znajomości. Ponad 100 dni szkoleniowych w całej Polsce, 800 godzin na sali szkoleniowej, 1500 uczestników z różnych branż. Są nowe pomysły, jest nowa wiedza i sporo „dobrej praktyki”.

Mam taki plan: chcę część z tego doświadczenia podarować Tobie. Jak Ci się mój plan podoba?

Moim mottem trenerskim jest pytanie: ”Jak mogę skłonić Cię do działania?”

Dlaczego? Ponieważ niemal w każdej sytuacji kieruję wzrok na to, co ma być efektem końcowym. Po części również dlatego, że widzę, co się stanie, kiedy czegoś nie zrobisz. Jakie to ma znaczenie dla Ciebie? Ogromne, ponieważ patrząc w ten sposób dostarczam Ci rozwiązań działających i sprawdzonych.

Klucz w skutecznej sprzedaży – wartość dodana

Tematem pierwszego webinaru będzie „wartość dodana” w sprzedaży, czyli fakty i mity z nią związane.  Wartość dodana stała się (niestety) zużytym sloganem, na dodatek nie zawsze poprawnie rozumianym przez handlowców. W pogoni za „kreacją”, „promocjami”, FB i innymi nowinkami zapomnieliśmy, jakie ma zadanie i jakie ważne miejsce w sprzedaży wartość dodana zajmuje. Przyznam, że sam o tym zapomniałem.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak wykorzystać wartość dodaną w swoim biznesie, wyjść w sprzedaży poza cenę produktu i poznać kilka praktycznych podpowiedzi, dzięki którym możesz zwiększyć swoją konkurencyjność na lokalnym rynku, to zapraszam na spotkanie 14 kwietnia godzinie – 11.00

Żeby się zapisać, wystarczy wysłać e-mail o treści SZKOLENIE-MMS na adres marketing@avg.pl

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

2 komentarze

  1. Dobry wieczór, czy powstały jakieś materiały, zapis video lub audio po szkoleniu z MMS 14.04.?

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.