Sprzedawanie nigdy nie było równie proste, czyli schematy w pracy handlowca

0

Jednym z pomysłów Radka Klimka na temat webinaru, były schematy w sprzedaży. Chciał bym podał gotowce. Tak wiele jak to możliwe i z różnych obszarów.

Wyraz schemat ma dwa znaczenia. Jedno dotyczy ogólnego planu i zarysu czegoś. Drugie znaczenie mówi o schemacie, jako o ustalonym z góry szablonie i wzorcu. I dziś o tym drugim.

Ze schematami, algorytmami, sposobami, pomysłami jest duży kłopot. Brać handlowa jest oporna. Nie chce testować pomysłów innych, a jeśli to zrobi, to najczęściej „twórczo” coś doda od siebie, co burzy strukturę SCHEMATU i czyni go bezużytecznym.

Przerabiam ten wątek regularnie na szkoleniach ze schematem MUS – radzenie sobie z obiekcjami.

Webinar w czwartek nie jest dla wszystkich. Jeśli naprawdę zależy ci na efektywności i chcesz poznać sprawdzone sposoby na;

  • Rozmowę w której klient nie mówi NIE
  • Radzenie sobie z obiekcjami
  • Wyznaczanie granic z wyjątkowo trudnym klientem

To zapraszam we czwartek o 11.00. Będą gotowce podane na tacy. Jedyne co trzeba z nimi zrobić to ZASTOSOWAĆ. Jeśli masz tyle determinacji będziesz mile widziany, jeśli nie – idź na basen. Pogoda ma być do tego idealna.

>>>KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA WEBINARIUM<<<

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.