Sierpień w AVG – co się wydarzyło?

0

Pomimo miesiąca wakacyjnego, sierpień w AVG spędziliśmy dość pracowicie. Zdecydowanie najważniejszą rzeczą była premiera i związane z nią szkolenia dotyczące z nowej wersji AVG dla biznesu, AVG CloudCare – czyli nowoczesnego antywirusa w chmurze, dedykowanego dla małego i średniego biznesu.

W 3 szkoleniach zaprezentowaliśmy najnowsze możliwości programu, wzięło w nich udział szerokie grono naszych partnerów handlowych, bardzo dziękujemy za liczny udział.

Oczywiście we wrześniu dalej będziemy je kontynuowali – wszystkie informacje znajdziecie w dziale szkolenia.

Oprócz tego w sekcji Blog znajdziecie wpisy dotyczące poszczególnych funkcjonalności AVG CloudCare.

Jeżeli chodzi o rzeczy, które wydarzyły się w „sferze klienta” opisaliśmy je szczegółowo w artykule na Blogu AVG,

W sferze „partnerskiej”, poza szkoleniami, pojawiły się dwa teksty:

1. Jak wygenerować licencję AVG CloudCare – przybliżamy w instrukcji krok po kroku jak wygenerować licencję w panelu AVG CloudCare.

2. Dlaczego sami sprzedajemy licencje – Robert Wach odpowiada na jedno z najbardziej nurtujących naszych partnerów pytań – dlaczego też sami (jako dystrybutor), zajmujemy się sprzedażą licencji. Wbrew pozorom, odpowiedź jest oczywista 😉

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.