30 skrótów klawiszowych, które warto znać – materiały dla klientów

0

Na pomysł artykułów dotyczących skrótów klawiszowych wpadłem, kiedy pomagałem mamie przygotować blog podróżniczy, który prowadzi.

W którymś momencie, użyłem jakiegoś skrótu, który dla mnie wydawał się oczywisty, wywołując zdziwienie rodzicielki. Od słowa, do słowa okazało się, że gdyby powstała lista zbierająca w jednym miejscu wszystkie ułatwienia, byłoby to dobrym pomysłem.

Tak napisaliśmy dwa artykuły na TrybieAwaryjnym, które zrobiły furorę wśród czytelników, notując razem ponad 50 komentarzy.

Oba dostępne są tutaj:

Zachęcam do kopiowania treści, zamieszczania u siebie na stronach lub wysyłki w formie mailingu.

Do obu artykułów przygotowaliśmy infografiki w formacie A4, które można przesłać klientom.

Gdyby chcieli Państwo otrzymać gotowy mailing lub artykuł do osadzenia na stronie – proszę o kontakt na marketing@core.com.pl.

Przygotowanie materiałów dla partnerów CORE jest oczywiście w pełni darmowe.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.