Sprawdź NOWE rozwiązania Avast dla firmy i skorzystaj z promocji 20% Cashback

0

W ostatnim roku firma Avast dostarczyła szereg nowych rozwiązań dedykowanych średnim i dużym firmom. Zapraszamy do zapoznania się z aplikacjami, które wydatnie zwiększą jakość ochrony firmowych komputerów na wielu poziomach.

Wszystkie produkty z wysokimi progami rabatowymi znajdują się w naszej specjalnej ofercie dla partnerów. Do końca czerwca oferujemy ich zakup w specjalnie przygotowanym programie Avast Cashback z 20% rabatem.

1. Rozwiązania antywirusowe Avast

W portoflio firmy Avast znajdują się 3 dedykowane rozwiązania antywirusowe dla firm, zapewniające ochronę na najwyższym poziomie. Są idealne zarówno dla małych i średnich firm, ale i doskonale nadają się do dużych biznesów, zapewniając ochronę stacji roboczych, konsolę administracyjną, ochronę poczty oraz serwerów.

Są to:

2. Nowości w konsoli Avast – Avast Hub

W  konsoli administracyjnej Avast pojawił się szereg usprawnień i funkcji.

Wśród najważniejszych znalazły się:

  • Szybsze działanie – poprawione działanie konsoli, szybszy i łatwiejszy dostęp do kluczowych funkcji
  • Interfejs mobilny – działanie dostosowane do smartfonów i tabletów. Zarządzanie z dowolnego urządzenia nigdy nie było tak proste.
  • Rozszerzone raporty – większa szczegółowość raportów dotycząca wielu użytkowników i rachunków
  • Integracje RMM – możliwość integracji z z narzędziami dodatkowymi jak Remote Control, dzięki czemu zapewnienie bezpieczeństwa klientom, zarządzanie kontami i redukcja kosztów są jeszcze prostsze

3. Usługa Avast Business Remote Control – czyli zdalne łączenie z użytkownikami

Avast Business Remote Control umożliwia administratorom IT udzielenie natychmiastowego zdalnego wsparcia użytkownikom w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki temu narzędziu, administratorzy IT mogą szybko i bezpiecznie połączyć się z urządzeniem użytkownika, uzyskać dostęp do plików i aplikacji oraz pomóc w rozwiązywaniu problemów w czasie rzeczywistym – oszczędzając zarówno czas jak i pieniądze.

Korzystając z usługi Remote Control administratorzy mogą zapewnić natychmiastowe zdalne wsparcie dla klientów, którzy ze względu na Covid-19 pracują z domu lub dowolnego innego miejsca, dbając o wspólne bezpieczeństwo i zapobiegając rozprzestrzenianiu się wirusa.

Więcej informacji o Avast Business Remote Control 

4. Avast Business Patch Managment

Idealne uzupełnienie programu antywirusowego, tworzące kompleksową ochronę dla całej firmy i wszystkich urządzeń końcowych. Umożliwia automatyczne aktualizowanie wszystkich aplikacji i programów z panelu konsoli Avast.

Więcej informacji o Avast Business Patch Managment 

5. Zapisz się na szkolenie online!

By poznać wszystkie możliwości nowej konsoli Avast – zapisz się na szkolenie online. Do końca czerwca organizujemy cykl webinariów, na których przybliżmy wszystkie najważniejsze i nowe funkcje programów.

Zaprezentujemy też możliwości konsoli oraz przedstawimy zalety współpracy z CORE (w tym prowizje i rabaty resellerskie).

Skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym CORE i dopisz się do listy.

Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym partnerem – zarejestruj się tutaj.

6. Skorzystaj z promocji – Avast Cashback 20%.

Do końca czerwca trwa promocja Cashback z Avast. Za sprzedaż nowych licencji biznesowych Avast Twoja firma otrzyma 20%.

Szczegóły promocji znajdziesz tutaj

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.