Szkolenia AVG – wrzesień/październik

0

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, nie zwalniamy tempa ze szkoleniami AVG. Oprócz opisu i funkcjonalności AVG CloudCare przybliżmy również naszą ofertę dla domu i małego biura (a więc opowiemy o programach AVG AntiVirus, AVG Internet Security, AVG PC TuneUp).

Szkolenie będzie się składało z dwóch części – handlowej i technicznej.

W części handlowej Robert Wach, starszy specjalista ds. obsługi partnerów handlowych (który również publikuje teksty na Blogu Resellerskim AVG) opowie o możliwościach programów, poszczególnych modułach, a także przybliży kwestie handlowe – sposób zakupu, współpracę z partnerami handlowymi, rozliczenia i rabaty.

W części technicznej (praktycznej) Arek Zakrzewski – specjalista pomocy technicznej AVG skupi się na prezentacji „na żywo” możliwości programu AVG CloudCare – będziecie mieli możliwość przekonać się o wszystkich walorach antywirusa w chmurze – począwszy od łatwości zarządzania, poprzez szybkość, lekkość, aż po mnogość opcji i ochronę na wszystkich poziomach – słowem to, co jest niezbędne dla każdego administratora sieci.

Szkolenie jest całkowicie darmowe, nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania. Wystarczy komputer z dostępem do internetu.

Bonusy:

Każda osoba, która weźmie udział w szkoleniu, otrzyma następujące bonusy:

  1. Certyfikat AVG Authorized Reseller
  2. Certyfikat AVG CloudCare
  3. Dodatkowy rabat sprzedażowy
  4. Darmową licencję AVG do 15 stanowisk na dowolnie wybrany program AVG
Kiedy?

Szkolenia będą się odbywały we wrześniu i październiku co dwa tygodnie. Zgodnie z życzeniem naszych partnerów zróżnicowaliśmy godziny rozpoczęcia szkolenia – część zaplanowaliśmy wcześniej, na 9.30. Niżej podaję pełną rozpiskę:

  • 12.09 (piątek) – godz. 9.30
  • 2.10 (czwartek) – godz. 12.00
  • 23.10 (czwartek) – godz. 9.30

 

Jak się zapisać?

O każdym szkoleniu poinformujemy e-mailowo. Jeżeli nie dołączyłeś jeszcze do naszej listy partnerów handlowych – skontaktuj się ze swoim opiekunem lub zarejestruj się na stronie www.avg.pl.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.