Jesienne szkolenie AVG

0

W tym miesiącu zapraszamy na kolejne szkolenie  online AVG dedykowane dla partnerów handlowych CORE. Jak zawsze webinarium jest w pełni darmowe, prowadzone w formie online.

Odbędzie się ono w czwartek, 19 listopada o godzinie 11.00.

By wziąć w nim udział, nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania – wystarczy jedna z popularnych przeglądarek i komputer podłączony do internetu. Ważne, by wyłączyć wszystkie działające w tle aplikacje – tak, by nie zakłócały przebiegu.

Szkolenie poprowadzą Robert Wach i Arek Zakrzewski.

Robert opowie o kwestiach sprzedażowo-licencyjnych, natomiast Arek skupi się na zagadnieniach technicznych – w tym pokaże jak działa konsola administracyjna wersji biznesowych.

Webinarium będzie trwało ok 1,5 godziny.

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE >>> 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.