Nowe szkolenie – Licencjonowanie, sprzedaż oraz obsługa AVG i Avast

0

Na Dystronet, w zakładce szkolenia, dostępne jest nowe, kompleksowe szkolenie z licencjonowania, sprzedaży i obsługi AVG oraz Avast. Zachęcamy do zapoznania się z nim!

Czego można się dowiedzieć uczestnicząc w tym szkoleniu?

Skupiliśmy się na najważniejszych zagadnieniach związanych z licencjami na programy AVG i Avast. Dzięki szkoleniu dowiecie się Państwo które produkty są przeznaczone dla firm, a które dla użytkowników indywidualnych i jaka jest różnica w ich licencjach.

Mówimy również o rodzajach licencji w konkretnych programach, a także pokazujemy różnice i podobieństwa w produktach AVG i Avast dla biznesu. Omawiane są nasze licencje OEM (original Equipment Manufacturer) czyli fakt, że CORE jest oficjalnym dystrybutorem oprogramowania AVG i Avast i oferuje swoim klientom kompleksowe wsparcie w języku polskim zamiast konieczności kontaktu z zagranicznym producentem. Szkolenie kończą praktyczne informacje: instrukcja krok po kroku jak można dokonać aktualizacji konsoli administracyjnej w produktach biznesowych obu tych firm.

W trakcie szkolenia omawiamy również aktualnie obowiązujące promocje oraz rabaty resellerskie które można przekazywać klientom.

Link do szkolenia – szkolenie AVG i Avast

Kiedy następne szkolenie?

Szkolenia organizujemy cyklicznie. Obejmują one tematykę związaną z licencjami, działaniem, funkcjami oraz sprzedażą programów AVG i Avast. Przygotowujemy je w formie krótkich mini-kursów (poruszających jedno, wybrane zagadnienie) lub kompleksowych szkoleń z danego tematu. O kolejnych poinformujemy Państwa mailowo.

Jak wziąć udział w szkoleniu?

Jeżeli są Państwo partnerami CORE wystarczy zapisać się pod przesłanym w mailu linkiem.

Jeżeli chcą Państwo dołączyć do grupy naszych współpracowników zachęcamy do skontaktowania się z nami korzystając z tego adresu – partnerzy@core.com.pl.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.