Nowa seria szkoleń CORE dla resellerów – część 1: Phishing

0

Zgodnie z informacjami jakie przekazaliście nam w ostatniej ankiecie resellerskiej – od tego miesiąca rozpoczynamy webinaria techniczne dotyczące najczęściej spotykanych problemów z komputerami.

Webinaria będą skierowane do naszych partnerów handlowych – znajdziecie w nich wiedzę, którą będzie można podzielić się z klientem.

Do udziału w szkoleniu wystarczy komputer podłączony do internetu i jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych.

Tematyka pierwszego Webiarium: Phishing

W pierwszym webinarium zajmiemy się jednym z najgroźniejszych i dalej bardzo popularnych zagrożeń – phishingiem.

Phishing coraz częściej dotyka użytkowników, wyłudzając od nich dane i infekując komputery. Często problem ten dotyka także firmy.
Podczas webinarium dowiemy się czym jest phishing, jak go rozpoznać i jak przeciwdziałać- otrzymacie komplet potrzebnej wiedzy, którą będzie można przekazać klientom.

Jak się zapisać?

Na webinarium możesz zapisać się tutaj:
Udział jest darmowy!

Kiedy?

Webinarium odbędzie się w piątek, 24 czerwca o godzinie 11.00.

O 10:45 wyślemy informacje z linkiem do zalogowania.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.