Szkolenie dla resellerów 28.08.2020 – Nowości w produktach biznes AVG i AVAST

0

28 sierpnia odbyło się wirtualne szkolenie dla partnerów CORE z zakresu aktualnej oferty Avast i AVG oraz aktualizacji konsoli zarządzania tych programów. Osoby, które nie mogły wziąć w nim udziału lub chcą odświeżyć swoją wiedzę mogą obejrzeć je na YT lub Brandox.

Szkolenie składa się z dwóch części.

Pierwsza – teoretyczna – opisuje dokładną ofertę Avast i AVG po ostatnich zmianach nazewnictwa programów i zasad ich sprzedaży. Najważniejsze informacje, które są poruszane podczas szkolenia dotyczą:

  1. Licencji na produkty Avast. W materiale omawiamy podział na wersje dla użytkowników indywidualnych i dla firm. Dodatkowo wymieniona jest lista programów, które można kupić w wersjach wielostanowiskowych oraz wspomniane okresy czasu na jakie można wykupić licencję. Najważniejszą zmianą jest zakaz kupowania produktów domowych na firmę.
  2. Licencji na produkty AVG. Podobnie jak powyżej również w przypadku produktów AVG porządkujemy informacje o licencjach: dla kogo przeznaczony jest który program, jakie są okresy obowiązywania oraz czy licencja jest w opcji na jedno lub wiele stanowisk.
  3. Porównania produktów AVG i AVAST dla biznesu. Kolejna część to porównanie oferty AVG i Avast w odniesieniu do produktów biznesowych. Pokazujemy wspólne cechy i różnice poszczególnych programów.
  4. Kwestii związanych z aktualizacją konsoli administracyjnej. W związku z wycofywaniem wsparcia dla konsoli Business (z końcem roku), konieczne jest zaktualizowanie jej do wersji Business Cloud. Nowa konsola, obsługiwana webowo, to wiele nowych funkcji dla użytkowników, częstsze aktualizacje i przyjazny interfejs. Pozwala to na zarządzanie produktami AVG i Avast w bardziej intuicyjny sposób.

Druga część szkolenia (praktyczna) opisuje krok po kroku jak wykonać aktualizację konsoli administracyjnej do wersji Business Cloud dla produktów AVG i Avast.

Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią i wykonania aktualizacji (lub przekazania informacji o konieczności jej wykonania swoim klientom). W razie pytań do dyspozycji pozostają opiekunowie, z którymi można się kontaktować mailowo.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.