Szkolenie „Szef 3.0 do pobrania”!

0

W naszym dziale Download pojawiło się II szkolenie do pobrania z cyklu „Moje Małe Standardy”. To webinarium cieszyło się największym zainteresowaniem. Nic dziwnego, gdyż wiedza jaka została zaprezentowana, bez wątpienia przyda się w każdej firmie – bez względu na to co robicie i ile osób zatrudniacie.

 Szkolenie dotyczyło jednej z najtrudniejszych rzeczy z jakimi styka się pracodawca – motywowanie,  nagradzanie i karanie pracowników.

Jeżeli nie wiesz jak zachować się w trudnych sytuacjach, jak odmawiać podwyżki, jak uzasadnić nałożenie kary, wreszcie (co jest bardzo ważne) – jak pomóc pracownikowi, „odtruć go”, tak by odzyskał energię i motywację do pracy – to szkolenie będzie dla Ciebie idealne!

To co najważniejsze, to fakt, że pokazane przez Rafała techniki są sprawdzone i były z sukcesem wdrażane zarówno w wielkich korporacjach, jak i niewielkich firmach. Pracodawcy, którzy z nich korzystali, sami byli zszokowani ich skutecznością – tym bardziej, że można je poznać w niecałą godzinę.

Oczywiście, dla partnerów AVG, całe szkolenie jest całkowicie za darmo do pobrania (i obejrzenia) z naszego działu Download.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.