Szkolenie z nowych produktów AVG: Managed Workplace i SSO

0

4 września (w piątek) o godzinie 14.00 odbędzie się prezentacja dotycząca produktów AVG, które w tym miesiącu pojawiły się na rynku: czyli Managed Workplace oraz Single Secure On. 

Przypomnijmy; Managed Workplace to kompleksowa platforma do obsługi firm – pozwala na zdalne monitorowanie komputerów klientów, sprawdzanie ich funkcjonalności, zdalne instalacje i naprawy.

Single Secure Sign On to aplikacja, która umożliwia łatwe i bezpieczne przechowywanie haseł w firmie, tworzenie poziomów zabezpieczeń, udostępnianie oraz kasowanie poszczególnym pracownikom lub działom.

Prezentacja będzie miała charakter techniczny – Arek Zakrzewski skupi się przede wszystkim na omówieniu funkcjonalności obu programów, pokaże jak łatwo i szybko można ustawić poszczególne poziomy ochrony oraz jak funkcjonuje platforma do zdalnego zarządzania.

Przedstawi też sposobów generowania raportów i śledzenia aktywności użytkownika.

Webinarium jak zawsze jest w pełni DARMOWE – by się na nie zapisać, wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem handlowym AVG.PL

By wziąć udział nie są potrzebne żadne dodatkowe aplikacje, wystarczy komputer podłączony do internetu – pamiętajcie jednak, by wyłączyć wszystko co działa w tle, gdyż może mieć to wpływ na płynność prezentacji.

Do zobaczenia w piątek!

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.