Siorbanie z chochli – konieczność czy lenistwo?

0

Pod tym żartobliwym i prowokującym zarazem tytułem kryje się kolejne – trzecie już webinarium z cyklu „Moje małe standardy”.  Tym razem tematem będzie sprzedaż. I klient.

Powiem jak sprzedawać te produkty na których jest wysoka marża (wysoki zysk), ponieważ to nie zawsze te produkty o które klient pyta najczęściej. I których najczęściej poszukuje.

Zastanowimy się również wspólnie dlaczego klient przychodzi do tradycyjnego sklepu IT. Bo to nie takie oczywiste. A jeśli już przyszedł to w jakim celu? Bo to również nie takie oczywiste…

Czego się dowiesz?

  • Co rozumiem pod pojęciem „siorbania z chochli”
  • Poznasz podstawowe prawa i techniki perswazyjne – ręczę, że skuteczne!
  • Powiem jak rozpoznać, po co klient wszedł do sklepu.
  • Podam listę gotowych pytań, które prawie zawsze są skuteczne w sprzedaży

Jednym słowem odkryjesz cały proces rozmowy z klientem, który ma Ci pomóc w sprzedaży tego produktu/usługi na którym zarabiacie więcej.

Gdzie można znaleźć materiał? Wystarczy kliknąć i przejść do działu szkolenia.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.