Udział CORE w dwóch konferencjach informatyków, nauczycieli i dyrektorów

0

W marcu 2024 r. odbyły się dwie ważne konferencje – 13. Dolnośląski Konwent Informatyków oraz XIX Ogólnopolski Zlot Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów. Firma CORE wzięła udział w tych wydarzeniach, dzieląc się specjalistyczną wiedzą z zakresu cyberbezpieczeństwa i rozwiązań antywirusowych.

13. Dolnośląski Konwent Informatyków

13. Dolnośląski Konwent Informatyków odbył się w dniach 7-8 marca 2024 r. w Polanicy-Zdrój. Wydarzenie jest regularnym już cyklem spotkań środowiska IT pracującego w administracji publicznej. Uczestnicy konferencji mają możliwość zapoznania się z nowymi rozwiązaniami technicznymi w zakresie cyfryzacji urzędów, a także wymiany własnych doświadczeń.

W konwencie wzięło udział wielu wartościowych prelegentów. Poruszano m.in. takie kwestie, jak elastyczne zarządzanie serwerownią w urzędzie, innowacyjne rozwiązania IT dla urzędów, praktyczne aspekty usług chmurowych czy zagadnienia związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w urzędzie.

13. Dolnośląski Konwent Informatyków
13. Dolnośląski Konwent Informatyków

Sporo uwagi poświęcono też cyberbezpieczeństwu. Prelegenci wyjaśniali m.in., jak uniknąć włamania do infrastruktury sieciowej, kradzieży danych i innych zagrożeń z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań antywirusowych, takich jak Avast Business.

XIX Ogólnopolski Zlot Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów

XIX Ogólnopolski Zlot Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów odbył się w dniach 14-15 marca 2024 r. w Jastrzębiej Górze. Wydarzenie dedykowane było dla pracowników oświaty, którzy chcą wykorzystywać nowe technologie w nauczaniu.

Podczas konferencji prezentowano i omawiano kreatywne rozwiązania dla szkół korzystające ze zdobyczy nowych technologii. Prelegenci przedstawiali m.in. sztuczną inteligencję i wyjaśniali, w jaki sposób może ona stać się wirtualnym asystentem nauczyciela.

zlot innowacyjnych nauczycieli i dyrektorow
XIX Ogólnopolski Zlot Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorow

Wykorzystanie nowych technologii przez nauczycieli niesie ze sobą zwiększone ryzyko cyberataku. Podczas spotkania firma CORE, podobnie jak w przypadku XII Kongresu TIK w edukacji, prowadziła więc prelekcje i edukowała, w jaki sposób chronić się przed zagrożeniami z sieci z wykorzystaniem kompleksowych rozwiązań antywirusowych Avast Business.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.