VPN – nowa funkcja w AVG Ultimate

0

Nowa wersja AVG Ultimate została wzbogacona o wyjątkowe narzędzie: VPN. Chroni on prywatność online, wzmacnia bezpieczeństwo podczas połączenia z Internetem (nawet przy wykorzystaniu otwartych sieci) oraz ułatwia korzystnie bez ograniczeń ze wszystkich zasobów online.

Każdy klient kupując teraz licencję na AVG Ultimate otrzyma program AVG Secure VPN w pakiecie!

AVG Ultimate jest bardzo rozbudowanym narzędziem do ochrony antywirusowej i zapewniania sprawnej pracy komputera. Zawiera ponad 80 różnych funkcji, które gwarantują ochronę przed różnymi rodzajami ataków hakerskich oraz złośliwym oprogramowaniem. Monitoruje pocztę i www w poszukiwaniu zainfekowanych załączników i stron, a także chroni komputer w czasie rzeczywistym.

Potrafi również zabezpieczyć przed wymuszeniami okupu (ataki ransomware), kradzieżami haseł (phishing) oraz podglądaniem przez kamerę internetową. Jego dodatkową zaletą jest program AVG PC TuneUP, który utrzymuje optymalną wydajność komputera, usuwając niepotrzebne pliki i zapewniając szybsze uruchamianie się programów.

Do tego pakietu w nowych licencjach dołączamy program AVG Secure VPN. VPN zapewnia dodatkowe szyfrowanie transmisji danych (połączenia z Internetem), jak również pomaga zachować prywatność online. Jego zaletą jest uniemożliwienie innym zbierania informacji o użytkowniku: odwiedzanych stronach, miejscu pobytu, zainteresowaniach.

VPN zapewnia dostęp do wszystkich zasobów Internetu, nawet w miejscach, gdzie cenzuruje się i blokuje niektóre witryny.

Zachęcamy do podzielenia się tą informacją z klientami. Każda nowa licencja na AVG Ultimate, to narzędzie AVG Secure VPN w pakiecie!

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.