Nie pamiętam, żebyśmy o tym rozmawiali, czyli „Negocjacje w sprzedaży” – mity, błędy, taktyki

0

Tak się jakoś złożyło, że czerwiec upływa mi na pisaniu o negocjacjach i szkoleniu z negocjacji. A ja niespecjalnie przepadam za tematem „negocjowania”. I na dodatek nawet nie wiem, dlaczego.

Drzewiej, temat negocjacji w firmach handlowych, zarezerwowany był dla KAM-ów (opiekun kluczowego klienta). Kiedy KAM szedł na spotkanie do KUPCA w sieci lub „hurtownika” – negocjował, reszta po prostu sprzedawała. W tamtym okresie w negocjowanie najczęściej zaangażowane były tylko 2 osoby.

Dzisiaj badania pokazują, że w blisko 80% transakcji negocjacyjnych włączone są 3 i więcej osób, a więc sprawy nieco się zmieniły i skomplikowały. Aby odnaleźć się w tym gąszczu zapraszam na piątkowy webianar poświęcony negocjowaniu. Dowiesz się m.in.;

  • Czego nie robią handlowcy pewni siebie w negocjowaniu?
  • O typowych błędach w negocjowaniu
  • Kiedy szczerość nie popłaca
  • Co jest w negocjowaniu niezmienne?
  • Czym jest „makaron na uszach” w negocjowaniu
  • Poznasz mity na temat negocjacji i najczęściej stosowane przez kupujących sztuczki i tricki

Zaczynamy zwyczajowo w piątek o 11.00.

Chcesz się zapisać na webinarium? Kliknij TUTAJ

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.