Weź udział w nowym szkoleniu wersji biznesowej AVG !

0

Zapraszamy na szkolenie online dotyczące nowych wersji biznesowych 2014 AVG CloudCare.

AVG CloudCare to nowość jeżeli chodzi o zabezpieczenie komputerów w firmach – nowoczesny, szybki i lekki antywirus dla biznesu, działający w chmurze, który można dowolnie kompletować z kilku modułów w zależności od potrzeb.

To skuteczne i przyszłościowe rozwiązanie, które doskonale nadaje się do zabezpieczenia małych i średnich firm.

Więcej o możliwościach AVG w odsłonie Business 2014 na polskiej stronie AVG CloudCare.

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenia trwają niecałą godzinę, są prowadzone online, nie trzeba instalować żadnych dodatkowych programów, wystarczy komputer z dostępem do internetu i zwykła przeglądarka.

Ważne jest, by w trakcie szkolenia webinarium zbędne, działające w tle aplikacje – mogą one mieć wpływ na płynność przekazu.

Szkolenie będzie się składać z 2 części:

1) Pierwszą poprowadzi Robert Wach, starszy specjalista ds. sprzedaży. Opowie w skrócie czym jest AVG CloudCare, na czym polega wyjątkowość ochrony nowego rozwiązania antywirusowego AVG dla biznesu, a także jak wyglądają kwestie związane z zakupem i sprzedażą licencji.

2) W trakcie drugiej, Arek Zakrzewski, specjalista pomocy technicznej AVG, zajmie się rzeczami związanymi z kwestiami wykorzystania możliwości programu oraz instalowania i obsługi aplikacji.

Kiedy? Jak się zapisać?

W najbliższym tygodniu odbędą się, aż cztery szkolenia:

  • wtorek 29 lipca godz. 12.00
  • środa 30 lipca godzi. 12. 00
  • czwartek 31 lipca godz. 12.00
  • piąte 1 sierpnia godz. 12.00

Żeby się na nie zapisać, wystarczy wysłać e-mail o treści „szkolenie” (w treści proszę wskazać dzień szkolenia) na adres r.wach@avg.pl.

O terminach kolejnych szkoleń będziemy informowali na bieżąco, zarówno poprzez e-mail jak i na blogu.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.