Certyfikaty i opinie

0

AVG dorównuje najlepszym program antywirusowym, stale plasując się w czołówce testów związanych z bezpieczeństwem IT. Świadczą o tym nie tylko stale osiągane wysokie wyniki skuteczności wykrywania zagrożeń(rzędu 99%), ale liczne artykuł, które możemy znaleźć w prasie i na portalach tematycznie powiązanych z bezpieczeństwem.

Na stronie www.avg.pl znajdują się certyfikaty wystawione zarówno przez doskonale znane na polskim rynku portale i gazety z czołówki IT (Komputer Świat, Chip, Benchmark.pl, Dobre Programy, Instalki), jak i międzynarodowe laboratoria badawcze (AV-TEST, Virus Bulletin).

Oprócz tego w dziale artykuły znajdują się teksty z gazet i portali, w których napisano o AVG.

Stale uzupełniamy rubrykę opinie klientów, gdzie użytkownicy wszystkich wersji dzielą się swoimi wrażeniami dotyczącymi AVG.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.