Wyniki ankiety resellerskiej CORE

0

Dwa tygodnie temu poprosiliśmy o wypełnienie krótkiej ankiety resellerskiej: pytaliśmy w niej o rodzaje działań marketingowych, które z Waszej perspektywy są najkorzystniejsze. Odpowiedzi były bardzo interesujące. Zaskoczyła nas również frekwencja.

Ankietę wypełniło prawie 300 naszych partnerów, wśród najbardziej atrakcyjnych propozycji wskazaliście na:

  1. Konkursy i nagrody dla Waszych klientów – 16%
  2. Przygotowanie mailingów informacyjnych dla Waszych klientów – 16%
  3. Webinaria techniczne dotyczące zagrożeń (dla Was) – 13%
  4.  Artykuły na Wasze strony internetowe – 11%

Od razu zakasujemy wysoko rękawy i zabieramy się do działania 🙂

1. W najbliższym tygodniu (w piątek) startujemy z pierwszym webinarem technicznym, przygotowanym specjalnie dla osób sprzedających oprogramowanie: będzie dotyczył phishingu. Więcej szczegółów (na blogu Dystronet.pl) oraz via e-mail wyślemy już w poniedziałek.

2. Również w przyszłym tygodniu przygotujemy pierwsze trzy mailingi z najbardziej „chodliwymi” tematami. Dwa z nich będą dotyczyć wyłącznie kwestii bezpieczeństwa, natomiast jeden będzie miał charakter poradnikowy. Mailingi będą gotowe do rozesłania – przygotujemy oczywiście miejsce na Wasze logo. Po wysyłkę mailingu będziecie mogli się zgłosić bezpośrednio do opiekunów handlowych.

3. Na początku lipca przygotujemy propozycje konkursowe dla Waszych klientów – oprócz nagród przedstawimy gotowe pomysły, którymi będziecie mogli klientów zaskoczyć.

4. Pod koniec lipca udostępnimy pierwsze z tekstów poradnikowych do zamieszczenia na stronach – skoncentrujemy się na bezpieczeństwie – tutaj również poprosimy Was o pomoc w kwestii doboru odpowiednich tematów.

Jeżeli macie jakieś pytania – piszcie prosto do opiekunów handlowych CORE lub pytajcie w komentarzach pod wpisem.

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.