Doskonałe wyniki AVG i Avast w testach antywirusów

0

Kolejny powód do świętowania przed nami!

Programy AVG i Avast po raz kolejny zostały docenione w testach niezależnej instytucji badawczej AV TEST, zdobywając jej certyfikaty.

W testach na przełomie lipca i sierpnia oceniano trzy nasze programy: Avast Free i AVG Internet Security w kategorii produktów dla użytkowników domowych i Avast Business Antivirus w kategorii produktów dla biznesu. Wszystkie zdobyły miejsca w czołówce, zyskując bardzo dobre oceny w każdym z ocenianych obszarów!

Avast Free i AVG Internet Security wypadły świetnie podczas testowania ochrony i użyteczności, zdobywając 100% punktów (6/6 możliwych). Wysoko oceniono również ich wydajność (5,5 punktu na 6 możliwych). Taki wynik dał im miejsce w ścisłej czołówce i skutkował przyznaniem certyfikatu AV TEST TOP PRODUCT.

Avast Business Antivirus zdobył wyróżnienie AV-TEST Approved Corporate Endpoint Protection – polecanego programu antywirusowego do ochrony końcowych użytkowników biznesowych. Zapewnia najlepszą ochronę i doskonałą wydajność – w obu tych kategoriach zyskał komplet punktów. Na 5,5 punktu oceniono jego wydajność, co również plasuje go w czołówce programów antywirusowych dla biznesu.

Tak dobre wyniki są efektem ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i szybkiego reagowania na zmiany. Komputer z zainstalowanym antywirusem Avast lub AVG jest bezpieczny!

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.