Wypełnij ankietę CORE – marketing

0

Ostatnie szkolenie techniczne dotyczące phishingu spotkało się z dużym odzewem naszych partnerów handlowych – po szkoleniu otrzymaliśmy do Was liczne ciekawe komentarze, zapytania i sugestie.

Podczas wymiany propozycji dotyczącej usprawnień kolejnych spotkań, pojawiło się kilka ciekawych pomysłów dotyczących rozwinięcia tematyki webinarów.

Kilku resellerów zasugerowało mi, że można by ją uzupełnić o nieco wiedzy praktycznej dotyczącej marketingu – takiej, którą można szybko wykorzystać w sprzedaży online, w przypadku małego biznesu zajmującego się IT.

Jeden z naszych partnerów handlowych (pozdrawiam!), po dłuższej rozmowie zapytał, czy nie byłoby dobrym pomysłem, żebym sam spróbował przeprowadzić szkolenie dotyczące podstaw działania wyszukiwarki Google.

Nie ukrywam, że bardzo mi się ten pomysł spodobał. Perspektywa takiego typu szkolenia to z jednej strony dla mnie całkiem nowe doświadczenie, a z drugiej, co jest zdecydowanie ważniejsze – to kolejna szansa, która może wpłynąć na Waszą sprzedaż.

I tu pojawia się moje pytanie – czy bylibyście zainteresowani serią szkoleń marketingowych, dotyczących sprzedaży w internecie?

Część szkoleń poprowadziłbym osobiście (w tematach, w których czuję się najmocniejszy), a do innych znaleźlibyśmy oczywiście odpowiednich ekspertów.

Jeżeli tak – prosiłbym o wypełnienie krótkiej ankiety.

Wypełnij ankietę CORE dotyczącą marketingu > 

Jeżeli wśród propozycji nie znajdziesz satysfakcjonującej odpowiedzi – wpisz swoją propozycję.

Dziękuję 🙂

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.