[Najlepsi partnerzy CORE] #1 – AT Computers

0

W nowym cyklu artykułów na Dystronet.pl Najlepsi Partnerzy CORE przeprowadzimy serię krótkich wywiadów z dystrybutorami oprogramowania AVG.

Będzie to wyśmienita okazja do przybliżenia specyfiki branży, pochwalenia się sukcesami i inspirującymi planami dotyczącymi rozwoju biznesu.

Mamy nadzieję, że uda nam się zaprezentować sylwetki firm oraz osób, które od wielu lat są naszymi najlepszymi partnerami biznesowymi.

W pierwszym wywiadzie porozmawiamy z Martą Mroczkowską, kierownikiem działu sprzedaży AT Computers.

logo coreRadek Klimek [CORE]: Jak zaczęła się współpraca AT Computers z CORE?

Marta Mroczkowska: W 2010 roku rozbudowaliśmy nasze portfolio o kolejne programy antywirusowe, w tym AVG dystrybuowane przez CORE. Od samego byliśmy i nadal jesteśmy zadowoleni z nawiązanej współpracy. To była dobra decyzja. 

logo coreCo Państwo najbardziej doceniają we wspólnej współpracy z CORE?

Bardzo ważny jest dla nas kontakt z przedstawicielem firmy – odpowiada nam to, że wyceny i propozycje są przygotowywane błyskawicznie. Przez lata udało nam się z Panem Robertem Wachem nawiązać bliską relację, która coraz mocniej procentuje. Oczywiście oprócz profesjonalizmu ważny jest uśmiech, coś co można nazwać „optymistycznym” podejściem do życia, co stanowi wartość dodaną do oferty. Tego Panu Robertowi nigdy nie brakuje.

logo coreKomu przede wszystkim sprzedają Państwo AVG?

Naszymi klientami są głównie instytucje samorządowe i średnie firmy, które wybierają rozwiązania dla biznesu AVG.

logo coreCzy któraś z tych grup preferuje określone rozwiązania antywirusowe? 

Nie ma tutaj ustalonej reguły, ale największą popularnością cieszą się wśród dwóch grup: administratorów średnich firm oraz informatyków w urzędach: gminnych, powiatowych, szpitalach.

logo coreCo najbardziej podoba się Państwa klientom w rozwiązaniach biznesowych AVG?

Przede wszystkim skuteczność i prostota obsługi – pakiet zawiera dokładnie to co potrzeba. Klienci też doceniają intuicyjny interfejs konsoli administracyjnej. Oczywiście równie ważne są rozwiązania ochrony serwera poczty, plików i filtry antyspamowe.

logo coreKtóre rozwiązanie z biznesowych cieszy się największym powodzeniem?

Przoduje AVG AntiVirius Business Edition – ten pakiet zawiera najważniejsze narzędzia, zaspokajające potrzeby większości klientów.

logo coreA jak AVG wypada według Państwa na tle konkurencji?

Porównywalnie. To chyba dobre słowo. Kiedyś krążył mit o tym, że AVG jest dużo gorsze pod względem ochrony. Myślę, że spokojnie możemy powiedzieć, że obecnie ten program mieści się w czołówce i nie odstaje od popularniejszych rozwiązań konkurencyjnych. Warto podkreślić, że klienci doceniają zwłaszcza dodatkowe narzędzia.

logo coreDodatkowe czyli które?

Przede wszystkim możliwość trwałego usunięcia plików i Sejf Danych. Obie opcje doceniają zwłaszcza właściciele małych firm, dzięki którym mają pewność, że ich cenne dane są bezpieczne. Dzięki temu AVG coraz częściej zyskuje miano antywirusa prostego w obsłudze, pewnego w ochronie i dedykowanego dla zabezpieczenia małego i średniego biznesu.

logo coreDziękujemy za rozmowę. 


O firmie AT Computers:

Misją firmy AT Computers jest osiągnięcie pozycji regionalnego lidera usług Outsourcingu IT oraz rozwiązań bezpieczeństwa IT.

Pozycję tę osiągamy, dostarczając naszym Klientom dopasowane do potrzeb, innowacyjne usługi oraz produkty w przystępnych cenach. Dodatkowa wartość ze współpracy z naszą firmą to pełne zaangażowanie naszych pracowników w tworzenie oraz utrzymanie optymalnego i bezpiecznego środowiska pracy w Państwa firmie.

Strona internetowa AT Computers.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.