Szkolenia dla partnerów CORE część 3 – zagrożenia na Facebooku

0

W część III szkoleń dotyczących bezpieczeństwa, przygotowanych dla naszych partnerów zajmiemy się jednym z najgorętszych tematów, który zawsze budzi dużo emocji wśród klientów. Przyjrzymy się niecnym zagrożeniom, czyhającym na użytkowników na Facebooku.

Facebook od kilku lat jest najpopularniejszym portalem społecznościowym na świecie. Niestety cyberprzestępcy przystosowali się do nowego środowiska i obecnie bardzo łatwo można stać się ofiarą phishingu, scamu lub fałszywych konkursów. Najbliższe webinarium będzie poświęcone atakom wykorzystującym wizerunek Facebooka i metodom ochrony konta przed szkodliwymi programami.

Szkolenie odbędzie się (dla odmiany) w piątek – 9 września o godzinie 11.00. 

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE >>>

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.