W jaki sposób blogerzy i influencerzy mogą zarobić na programie partnerskim AVAST – AVG?

0

Program Partnerski od AVG i AVAST dla blogerów i influencerów

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Jak działa program partnerski AVAST AVG?

Programy partnerskie to coraz popularniejsze sposoby na zarabianie pieniędzy przez tych, którzy są aktywni w sieci i mają dużo kontaktów online. Polegają na polecaniu usług lub produktów. Każdy zakup z polecenia jest nagradzany prowizją.

Jeżeli jesteś osobą, która w Internecie czuje się jak ryba, to program partnerski CORE jest dla ciebie! Zobacz jak to wszystko wygląda w praktyce. Oto przewodnik krok po kroku.

Jak i gdzie się zarejestrować?

Uczestnikiem programu partnerskiego CORE może zostać każdy, kto chce rozwijać swoją działalność w dziedzinie oprogramowania antywirusowego lub jest blogerem, youtuberem, trendsetterem lub influencerem w mediach społecznościowych.

Masz wielu obserwatorów, którzy czytają twoje posty lub śledzą twoje filmy? Doskonale! Wystarczy rejestracja w programie i już możesz zacząć działać! Zrobisz to na platformie Dystronet.pl (to portal dla współpracowników CORE) oraz na Convertiser lub Webe Partners.

Jak wygląda system prowizyjny?

Uczestnictwo w programie partnerskim polega na promowaniu linku kierującego do produktów na stronie CORE. Każdy partner otrzymuje swój własny, unikatowy link którzy wrzuca na YT, FB, Insta lub w inny sposób dzieli się nim ze swoimi followersami. Osoba, która go kliknie może zakupić program antywirusowy w dobrej cenie. A za każdy sfinalizowany zakup system nalicza prowizję dla partnera, którego link został kliknięty.

Prowizja i kliknięcia – jak to zliczyć?

Zasada jest prosta: zakup = prowizja. Ale skąd wiadomo ile osób kupiło produkt i ile zarobisz w tym miesiącu? Nie, nie musisz monitorować ruchu na swojej stronie. System automatycznie zlicza ilość kliknięć, a następnie sprawdza, czy zostały one zakończone zakupem. Jeśli tak, prowizja jest twoja!

Kto wypłaca prowizję?

Wszystkie rozliczenia są dokonywane automatycznie przez program partnerski. To on sprawdza ile osób trafiło na stronę z twojego linku i ile z nich kupiło nasze oprogramowanie antywirusowe. Przy rejestracji podajesz numer konta, na który ma trafić prowizja. Po skończonym okresie rozliczeniowym program partnerski automatycznie wypłaci ci całą należność!

Co zrobić żeby zarobić?

Twoje zadanie jest proste: rejestrujesz się w naszym programie. My dajemy ci unikatowy link, który zaprowadzi twoich followersów na stronę CORE, gdzie będą mogli kupić programy antywirusowe AVG i Avast.

Twoim zadaniem jest jedynie promowanie linku w swoim kanale i zachęcanie do klikania w niego. Nie musisz zliczać kliknięć, nie musisz marnować czasu na sprawdzanie czy prowizja się nalicza i kto co kupił. Po prostu: wrzucasz link, promujesz go, zachęcasz do klikania w niego, a po zakończeniu okresu rozliczeniowego masz kasę na koncie. Banalne, prawda?

Chcesz sprawdzić jak to działa w praktyce? Obejrzyj nasz film!

Dołącz już teraz:

Wejdź na stronę partnerów AVAST – AVG, zarejestruj się, a podeślemy Ci wszystkie szczegóły!

Masz pytania?

Chcesz się dowiedzieć więcej o szczegółach współpracy? Czekamy na kontakt: partnerzy@core.com.pl

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.