Ważne zmiany w produktach AVAST

0

Przypominamy, że z oferty Avast zostały wycofane dwa produkty: Avast Premier i Internet Security. W ich miejsce Avast oferuje antywirus Premium Security oraz pakiet programów Ultimate.

AVAST Premium zastępuje AVAST Premier i AVAST Internet Security

Avast Premier i Avast Internet Security nie są już dostępne w sprzedaży. W ich miejsce klienci mogą zamówić albo Avast Premium Security, albo Avast Ultimate.

Dedykowanym programem zastępującym „stare” programy jest AVAST Premium Security. 

Avast Premium Security

To antywirus, który ochroni użytkownika przed zagrożeniami z Internetu i będzie monitorował pocztę pod kątem ataków i złośliwego oprogramowania ukrytego w mailach. Premium Security chroni również transakcje wykonywane online, kamerę przed wykorzystaniem przez obcych i prywatne pliki użytkownika. Jego zaletą jest lekkość (nie obciąża systemu) i dyskretna praca w tle (nie przeszkadza w korzystaniu z komputera).

Avast Premium Security jest dostępny z licencją na jedno stanowisko PC lub MAC.

Można go również mieć w opcji „rodzinnej” dającej możliwość zabezpieczania urządzeń najbliższych. Ten rodzaj licencji pozwala kompleksowo chronić do 10 urządzeń jednocześnie, bez konieczności kupowania dodatkowych licencji. W tym wariancie chronić można urządzenia z systemami Windows, macOS, Android oraz iOS.

Kliknij po więcej informacji o Avast Premium Security.

Avast Ultimate

To jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań do ochrony komputera, smartfonów i tabletów. Składa się z czterech narzędzi, które zapewniają najlepszą ochronę, zabezpieczając każdy obszar, który może zostać zaatakowany przez hakerów i wirusy.

W skład pakietu wchodzą:

  • Avast Premium Security – antywirus o wysokiej czułości i skuteczności, zabezpieczający m.in. pocztę, przeglądarkę, sieć Wi-Fi oraz kamerę.
  • Avast CleanUp Premium – narzędzie do oczyszczania komputera ze zbędnych plików, danych tymczasowych, usuwania błędów z rejestru oraz optymalizacji pracy systemu.
  • Avast SecureLine VPN – VPN pozwalający na bezpieczniejsze łączenie się z Internetem bez ujawniania swojej lokalizacji, uniemożliwiający śledzenie użytkownika online i zbieranie danych prywatnych przez osoby trzecie.

Jest dostępny z licencją na jedno stanowisko lub licencją „rodzinną”. Wersja „rodzinna” umożliwia zainstalowanie na maksymalnie 10 urządzeniach (mogą to być smartfony, tablety, komputery PC i MAC, iPhone i iPady).

Wersja na jedno stanowisko powala chronić wyłącznie komputer z systemem Windows.

Kliknij po więcej informacji o Avast Ultimate.

W ofercie Avast dostępne są również produkty dla biznesu w wersjach z konsolą (w chmurze) lub bez konsoli.

  • Avast Business AV – skuteczny antywirus dla małych i mikroprzedsiębiorców, pozwalający ochronić firmę przed najpopularniejszymi zagrożeniami. Więcej informacji o AVAST Business
  • Avast Business AV Pro – program antywirusowy dla małych firm chroniący przed złośliwym oprogramowaniem, rozbudowany o narzędzia do ochrony danych wrażliwych i prywatności. Więcej informacji o AVAST Business Pro
  • Avast Business AV Pro Plus – zaawansowane rozwiązanie antywirusowe dla firm, wzbogacone o ochronę tożsamości i prywatności online, monitoring serwerów oraz VPN do nawiązywania bezpiecznego połączenia z Internetem. Więcej informacji o AVAST Business Pro Plus

Zapraszamy na stronę AVTRADE, gdzie znajdują się dokładne opisy i specyfikacje programów.

Potrzeba więcej informacji?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Odpowiemy na pytania i rozwiejemy wątpliwości związane ze zmianami. W tym celu prosimy o kontakt ze swoim opiekunem.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.