Zostań resellerem oprogramowania Norton, Avast, AVG, CCleaner i HMA!

Masz firmę informatyczną i szukasz pomysłu na dodatkowe dochody i rozszerzenie oferty dla klientów? Zostań naszym partnerem i zyskaj wiele korzyści. Bez skomplikowanych procedur i umów. Jeden formularz i gotowe! Napisz do nas już dzisiaj!

Zgłoś się na partnerzy@core.com.pl

Chcesz zostać partnerem CORE?

Zarejestruj się od razu w naszym systemie partnerskim i odbierz dostęp do wysokich rabatów!
Skontaktuj się z nami! Napisz e-mail na: partnerzy@core.com.pl

Wypełnij formularz

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy największym, oficjalnym dystrybutorem Norton, Avast, AVG, CCleaner i HMA w Polsce oraz w Europie Środkowo- Wschodniej, obecnym na rynku od 2001 roku. Oferujemy pełny pakiet oprogramowania antywirusowego wraz ze wsparciem marketingowym i technicznym. Wystarczy że będziesz polecać nasze antywirusy klientom - my zajmiemy się resztą. Zostań naszym partnerem i zyskaj:

Wsparcie techniczne po polsku

Tylko u nas pracują polscy, etatowi pracownicy pomocy technicznej. Dzięki temu zapewniamy kompleksową i bezpośrednią pomoc e-mailową, telefoniczną przy rozwiązywaniu problemów.

Wysokie rabaty do 40%

Chcesz zyskać jeszcze więcej? Nasi partnerzy mogą liczyć na wysokie rabaty przy zakupie oprogramowania, nawet do 40%. To daje ci możliwość prowadzenia swobodnej polityki cenowej.

Materiały promocyjne i marketingowe

Nie chcesz się bawić w tworzenie materiałów dla klientów? My robimy to za ciebie. Otrzymasz od nas dostęp do gotowych, profesjonalnie zrobionych plików reklamowych.

Bezpłatne szkolenia handlowe

Interesuje cię zwiększenie sprzedaży? Dla naszych partnerów prowadzimy bezpłatne szkolenia handlowe dzieląc się z nimi wiedzą jak pozyskać i utrzymać klienta.

Ponad 25 programów w ofercie!

Masz odbiorców o różnych potrzebach? W naszej ofercie znajdziesz pełny zestaw programów Norton, Avast, AVG, CCleaner i HMA z wieloma rodzajami licencji. Twoi klienci dostaną to, czego naprawdę potrzebują.

Pełna wersja programów AVAST i AVG dla Ciebie!

Chcesz poznać nasze programy? Resellerzy mogą liczyć na pełne wersje licencji NFR (nie do sprzedaży). Dzięki nim będziesz mieć stały kontakt z wszystkichmi produktami.

Zarabiaj z nami!

Zobacz dlaczego współpraca z nami się opłaca! Twoja firma może w łatwy sposób zwiększyć swoje zyski!

Pewność i bezpieczeństwo
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, od ponad 25 lat obecnym na rynku. To dla ciebie gwarancja, że wszystkie programy będą oryginalne i legalne, a współpraca rzetelna.
Żeby zacząć nie musisz angażować dodatkowych środków ani ludzi. Wystarczy, że będziesz proponować nasze oprogramowanie przy okazji wykonywanych u klientów usług.
Każdy z naszych partnerów może liczyć na pełne wsparcie techniczne, handlowe i marketingowe. Pomagamy resellerom profesjonalnie obsługiwać klientów i dbać o dobre relacje z nimi.
Możesz sprzedawać z rabatem do 40% wszystkie antywirusy AVAST i AVG. Dodatkowo programy przyspieszające pracę urządzeń i szyfrujące połączenia. To potężna baza aplikacji!
Współpracując z Core jako reseller oprogramowania możesz liczyć na wiele korzyści dla swojej firmy i klientów

Chcesz zostać partnerem CORE?

Zarejestruj się od razu w naszym systemie partnerskim i odbierz dostęp do wysokich rabatów!
Skontaktuj się z nami! Napisz e-mail na: partnerzy@core.com.pl

Wypełnij formularz