Avast Free Antivirus z wysoką oceną w teście serwisu Dobreprogramy.pl

0

Serwis Dobreprogramy.pl przeprowadził analizę darmowego oprogramowania antywirusowego Avast Free Antivirus. Specjaliści docenili narzędzie m.in. za pełną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, silniki antywirusowe działające w czasie rzeczywistym czy intuicyjny interfejs użytkownika.

To już kolejna na liście publikacja doceniająca rozwiązania od Avast. W teście serwisu Dobreprogramy.pl czytamy m.in. o wysokiej skuteczności silników antywirusowych Avast Free czy chociażby module służącym do ochrony sieci Wi-Fi, który jest ewenementem dla darmowego rozwiązania antywirusowego.

Specjaliści przeprowadzający test podkreślają przy tym duże możliwości konfiguracji ustawień aplikacji do własnych preferencji, dzięki czemu Avast Free Antivirus będzie np. skanować każdy plik przed jego uruchomieniem lub wykluczać z analizy wybrane foldery.

Do tego dochodzi przyjazny i intuicyjny w obsłudze interfejs użytkownika. Redaktorzy doceniają też fakt, że Avast Free Antivirus jest w pełni darmowym narzędziem, bez wymuszania opłat za newralgiczne z punktu widzenia ochrony systemu moduły.


Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.