Interaktywne szkolenie Avast z zakresu cyberbezpieczeństwa dla Twoich klientów

0

Naszym celem jest nauczać naszych klientów, jak dbać o cyberbezpieczeństwo. Nie chcemy, żeby padli ofiarą hakerów lub oszustów. Pragniemy natomiast, aby byli świadomi i bezpieczni korzystając z sieci. Dlatego regularnie przesyłamy porady i aktualizacje, które pomogą im być na bieżąco z zagrożeniami.


Spis treści


Nie przegap tego interaktywnego szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla Twoich klientów

Niedawno Avast stworzył nowe narzędzie szkoleniowe, z którego mogą korzystać nasi partnerzy, aby pomóc swoim klientom zrozumieć i poznać znaczenie świadomości cyberbezpieczeństwa.

  1. Zmniejsz prawdopodobieństwo, że staniesz się ofiarą cyberprzestępczości
  2. Wbuduj wartości bezpieczeństwa w ich podstawowe myślenie
  3. Zapewnij ich, że pomożesz chronić ich przed naruszeniem, zapewniając spokój ducha

Kursy dla początkujących są w języku angielskim i składają się z 3 modułów:

  1. Ochrona danych
  2. Zarządzanie tożsamością
  3. Bezpieczeństwo mediów społecznościowych

Screen: Przykładowe pytanie w quizz'ie Avast
Przykładowe pytanie w quizz’ie Avast

W jaki sposób Twoi klienci mogą uzyskać dostęp do szkolenia?

Dostęp do kursów można uzyskać z naszej witryny internetowej na stronie Avast Business. Kliknij „FILTER BY” („Filtruj według”) – tutaj zobaczysz „Cybersecurity Training” (Szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa”), gdzie znajdują się moduły. Przeglądając zawartość każdego modułu, klient zobaczy opis każdego modułu i będzie mógł wybrać, czy chce ukończyć jeden, czy wszystkie 3 moduły. Każdy moduł zawiera także krótki quiz, w którym klient może uzupełnić i sprawdzić swoją wiedzę. Po kliknięciu przycisku „Begin” („Rozpocznij”) a następnie „Start” klient zostanie poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem ukończenia modułu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować ze swoim opiekunem handlowym w CORE.


Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.