Nowości w licencjonowaniu AVG – szkolenie online

2

Wszystkich resellerów CORE zajmujących się sprzedaż AVG zapraszamy na pierwsze  w tym roku szkolenie poświęcone najnowszym wersjom antywirusa dla domu, małej firmy i średniego biznesu.

Skupimy się przede wszystkim na zmianach w licencjonowaniu od 2016 roku, czyli możliwości sprzedaży wersji biznesowych od 1 stanowiska wzwyż.

Oprócz tego omówimy kwestie funkcjonalności programów, rabatów resellerskich, zamówień, a także przedstawimy łatwość i prostotę obsługi AVG Admin.

Webinarium jak zawsze jest darmowe, do wzięcia udziału wystarczy komputer podłączony do internetu i jedna z popularnych przeglądarek.

Szkolenie odbędzie się w najbliższy czwartek 14 stycznia o godzinie 11.00, piętnaście minut przed rozpoczęciem wyślemy e-maile z zaproszeniem.

Żeby się zapisać na szkolenie kliknij TUTAJ

 

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

2 komentarze

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.