Filmy AVG i AVAST – dowiedz się jak je wykorzystać i sprawdź których jeszcze nie widziałeś

0

Dostępne są już wszystkie filmy związane z promocją produktów AVG i AVAST. Zebraliśmy je w jednym miejscu tak aby łatwiej można się było z nimi zapoznać i przekazać swoim klientom.

Zestawienie wszystkich filmów promocyjnych AVG i AVAST

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Filmy promocyjne AVG:

Ochrona przed ransomware

Ochrona przed ransomware. Ransomware to oprogramowanie tworzone przez hakerów, które szyfruje pliki na dysku użytkownika i żąda okupu za ich odkodowanie. Antywirusy AVG chronią przed próbami przejęcia dostępu do dysku.

Zapora Ogniowa

Zapora ogniowa, czyli firewall. Jest strażnikiem systemu – pilnuje by nikt nieproszony nie dostał się na dysk, blokując próby włamania się do komputera. W programach AVG dostępna jest udoskonalona wersja.

Ochrona przed fałszywymi stronami

Ochrona przed fałszywymi stronami. Antywirus kontroluje każdą ze stron www przed załadowaniem, dzięki czemu może ostrzec użytkownika, gdy jest ona fałszywa.

Filmy Promocyjne AVAST:

Ochrona przed ransomware

Ochrona przed ransomware – narzędzie, które uniemożliwia uruchomienie i działanie programom typu ransomware, czyli takim, które szyfrują dane na dysku, a potem żądają zapłaty za ich odkodowanie.

VPN – wirtualna sieć prywatna


VPN – funkcja pozwalająca na bezpieczne łączenie się z siecią nawet w sieciach otwartych oraz ukrywanie swojej aktywności online. Pomaga chronić prywatność i uniemożliwia śledzenie użytkownika w Internecie.

Aktualizacja oprogramowania


Aktualizacja oprogramowania – narzędzie pozwalające automatycznie aktualizować zainstalowane programy, by zapewnić jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i pracę na najnowszej wersji aplikacji.

Monitorowanie zachowań dla firm

Monitorowanie zachowań dla firm – przyglądanie się przez antywirus wszystkiemu co dzieje się na dysku i w Internecie w czasie rzeczywistym. Ułatwia to szybką reakcję na podejrzane zachowanie plików lub aktywację wirusa.

Monitorowanie zachowań dla osób indywidualnych

Monitowanie zachowań dla osób indywidualnych – funkcja monitorująca pracę komputera na bieżąco. Jeżeli coś podejrzano zacznie się dziać na komputerze Avast od razu zablokuje działanie i poinformuje użytkownika.

Menedżer haseł


Menedżer haseł – wirtualny sejf w którym można w 100% bezpiecznie przechowywać hasła, bez konieczności pamiętania każdego z nich.

Ochrona kamery


Ochrona kamery – narzędzie sprawdzające czy nikt nie wykorzystuje kamery internetowej do podglądania użytkownika.

Weryfikacja stron dla firm


Weryfikacja stron www – funkcja pozwalająca bezpieczniej surfować w Internecie. Dzięki wstępnemu sprawdzaniu wczytywanych stron pod kątem infekcji, złośliwego kodu i zawirusowanych plików do pobrania pomaga szybko zareagować na niebezpieczeństwo.

Weryfikacja stron dla użytkowników indywidualnych


Weryfikacja stron dla użytkowników indywidualnych – podobnie jak funkcja dla firm ale w tym przypadku materiał jest kierowany do użytkowników indywidualnych.

Niszczarka plików


Niszczarka plików – działa jak klasyczna niszczarka. Nie pozwala odzyskać plików które są poufne i nie powinny się dostać w cudze ręce.

AVAST Ultimate

AVAST Ultimate – wszystko co potrzebne w jednym miejscu. Avast Ultimate to zestawienie 4 narzedzi w jednym: Antywirusa Avast Premier, Avast Password do ochrony haseł, Secure Line do prywatnych połączeń internetowych oraz CleanUp do przyśpieszenia komputera.

Środowisko testowe


Środowisko testowe – narzędzie do bezpiecznego otwierania plików i załączników z nieznanego źródła, nie pozwalające na przypadkowe zainfekowanie systemu wirusem.

AVAST Passwords

AVAST Passwords – funkcja która pomoże bezpiecznie przechowywać hasła do wszystkich kont w jednym miejscu. Jednocześnie umożliwi tworzenie praktycznie niemożliwych do złamania haseł.

Sandbox

Sandbox – funkcja pozwalająca bezpiecznie otwierać pliki pobrane z internetu lub załączniki z wiadomości e-mail. Nawet jeśli będą zawierały złośliwie oprogramowanie to nie przedostanie się ono na komputer.

Osobne dwa filmy dotyczą dwóch programów antywirusowych dla firm: Avast Business Pro Plus oraz Avast Internet Security. Znajdziecie je poniżej.

Avast Business Pro Plus

Avast Internet Security

Jak osadzić film z Youtube na stronie

Wybierz interesujący Cię film i kliknij przycisk udostepnij.

Jak zamieścić film z youtube na stronie.

Następnie należy kliknąć przycisk umieść

 

Kopiowanie linku filmu z youtube na naszą stronę www.

Teraz wystarczy skopiować link i zamieścić go w edytorze html swojej strony.

Link do filmu z youtube zamieszczamy w edytorze html.

Jak można wykorzystać filmiki?

  • Dodać wpis na swojej stronie odnośnie konkretnego zagrożenia np: kradzieży haseł i za pomocą filmu przedstawić funkcję Avast Passwords. Lub prowadzać blog turystyczny poinformować jak ważne jest bezpieczne wi-fi na wakacjach i pokazać funkcje VPN.
  • Dodać na swojej stronie, na aukcji Allegro itp. Pozwoli to internautom poznać funkcje programów Avast i uświadomić sobie jak bardzo są przydatne w domu i w firmie.
  • Wykorzystać jako pretekst do mailingu do klientów, by przypomnieć im o antywirusach i zbudować dobre relacje biznesowe.
  • Wrzucić na swój profil na Facebooku w celach edukacyjnych i promocyjnych.
  • Można wykorzystać rabaty na programy w okresie wyprzedaży i w tym samym momencie użyć filmu żeby przypomnieć jakie istotne funkcje oferuje program.

A jeżeli potrzebujecie czegoś innego, opisu konkretnej funkcji – po prostu do nas napiszcie. Udostępniamy również pliki źródłowe. W tej sprawie skontaktujcie się ze swoim opiekunem.

Chcesz zacząć sprzedawać AVG?

Szukasz ekstra rabatów dla resellera? Skontaktuj się z nami, a skontaktujemy się z Tobą z unikalną ofertą dla resellera!

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Producent, importer i reseller oprogramowania, wydawca serwisów internetowych. Działa od 2001 roku. Oficjalny dystrybutor AVG. Programy rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe.

Zostaw wiadomość


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.